Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

 • Tarımsal Yönetim Çözümleri

 • Tarımsal Yönetim Çözümleri

 • Tarımsal Yönetim Çözümleri

 • Tarımsal Yönetim Çözümleri

 • Tarımsal Yönetim Çözümleri

Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

Ekranlar ve alıcı Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE

Ekranlar ve alıcı

Hassas tarım uygulamalarını gerçekleştirmek için ekranlara ihtiyacınız vardır. Ekranların bu kadar önemli olmalarının nedeni de budur.

GreenStar 2 Ekran 1800
GreenStar 3 Ekran 2630

Bu çok kolaydır. StarFire alıcılarımızla, ölçeklenebilir performansta en yüksek seviye için 4 tür hassasiyet seviyesinden birini seçersiniz.

StarFire 3000
StarFire RTK


Kılavuz ve Makine Kontrolü Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE

Kılavuz ve Makine Kontrolü

Aslında, kullanılan kılavuz sistemine ve sinyal hassasiyetine bağlı olarak, üst üste bindirmeyi %90'a kadar azaltabilirsiniz! John Deere kılavuz çözümleri, faaliyetinize ve konfor seviyenize uygun hale getirilebilir. Her hektardan her geçişinizde zamandan, yakıt ve giriş maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlar. Verimlilik de hassasiyetle birlikte arttığı için, John Deere, kılavuz sisteminizi bir üst seviyeye kolayca yükseltmenize imkan tanır.

Daha fazla bilgi


JDLink/Telematik Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE

JDLink/Telematik

Çiftçilik değişiyor. Ekipman filoları genişliyor. Maliyetler yükseliyor. Bu nedenle, ekipmanı sürekli hazır ve çalışır halde tutmak temel bir gereklilik. Bu etkenlerle başa çıkabilmek için sizin gibi filo yöneticileri, yalnızca telematiklerin sağlayabileceği lojistik üstünlüklere yöneliyor.

Daha fazla bilgi


Belgelendirme Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE

Raporlama

GreenStar sistemi arazi koşulları, sürme uygulamaları, püskürtme uygulamaları, gübreleme oranları, tohum çeşitliliği ve sayısı, hava koşulları ve daha fazlası hakkındaki verileri kaydetmenizi sağlayan raporlama araçları ve planlama sunar. Bu sistemi masaüstü yazılımınızla birlikte kullanın ve faaliyetlerinizi en iyi duruma getirmenizi sağlayan, çiftlik işletmenizin tamamıyla raporlanmasını ve belgelendirilmesini kolaylaştıran güçlü bir sistem elde edin.

Daha fazla bilgi


Tesise Özel Çiftçilik Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE

Hassas Tarım

Geçtiğimiz iki yıl boyunca, en büyük maliyet tasarrufunun ilaçlamalardaki Alan Kontrolü sistemiyle bağlantılı olduğu kanıtlandı. Yalnızca her yıl artan kimyasal ilaç fiyatlarında değil, aynı zamanda ekim ve gübreleme işlemlerinde de oldukça büyük maliyet tasarrufları mümkün. ISOBUS standardıyla bu işlevsellik artık yalnızca ilaçlama makinalarında değil, aynı zamanda ekim ve gübre yayma makinelerinde de kullanılabilir.

Daha fazla bilgi


MyJohnDeere Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE

MyJohnDeere

"MyJohnDeere.com" ile işlemlerinize tam verimlilik yolu açın. Bu yeni tarımsal web portalı makina çalışabilirlik süresi, filo yönetimi ve tarım bilimiyle ilgili karar vermede optimizasyonu kolaylaştırır - hepsi bir merkezden yapılır.

Daha fazla bilgi

Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS), are available in the of dealer PANZADE