6R Serisi

 • Yeni 6R. Atletiniz.

 • Yeni 6R. Atletiniz.

 • Yeni 6R. Atletiniz.

 • Yeni 6R. Atletiniz.

 • Yeni 6R. Atletiniz.

6R Serisi

John Deere 6R Serisi Traktörler

John Deere 6R Serisi Traktörler 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

Her gerçek atlet gibi, yeni 6R traktörlerimizin de en zorlu koşullarda dahi başarılı performans gösterme kapasiteleri vardır. Araziye bağlı değişken zorluklara göğüs germek, her durumda ve faaliyet alanında başarılı olmak üzere tasarlandılar.
Bir 6R traktör seçmek için pek çok sebep var: gelişmiş, entegre teknolojiler, eşsiz her yönden görüş, kullanıcı dostu kumanda arayüzleri ve yeni nesil CommandARM. Üstelik şimdi, zorlu Stage IV gerekliliklerine uymak adına, endüstrinin Dizel Egzoz Sıvısı (DEF) sistemini de katı standartlarımızı karşılaması adına düzenledik. Bu John Deere'nin her alanda beklentilerinizi aşma odaklı felsefesinin bir sonucudur.

Genel: 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

Yeni 6R, performansınızı ve verimliliğinizi artıran muhteşem özelliklerle dolu. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki özelliklerden birini tıklatın!

Gerçek bir atletin anatomisi

750 saat servis aralıkları 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

Şimdiye dek 45.000'den fazla 6R traktör üretildi ve şimdi geniş şasili sürümler, eşsiz performans, etkin çalışma zamanı ve daha düşük çalışma giderleri ile yeni endüstri normları belirlemek üzere daha da iyileştirildi.
Bu makineler Stage IV uyumludur ve John Deere tasarımı yeni bir DEF sistemi barındırırlar.

Ayrıca yeni Generation 4 CommandCenter, yenilenmiş hidrolik valf yığını ve yeni bir elektronik kumanda kolu var. 6R Serisi traktörlerimizi arazinin ilerisinde tutan özelliklerden bazıları.

 • 6215R üst model 215 hp (IPM'li 255 hp)
 • Benzersiz güç yoğunluğu
 • Verimlilik Yöneticisi
 • 3 geniş şasi (2800 mm aks açıklığı) 175'ten 215 hp'ye modeller (215'ten 255 hp'ye IPM'li)
 • Stage IV DEF ile uyumlu

İş oranınızı korumak

İş oranınızı korumak 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

Makinenin çalışmadığı süre kimsenin hoşuna gitmez. Tüm makineleriniz, işlemlerinizin gerektirdiği şekilde gece gündüz çalışabilir halde olmalı. John Deere 6R traktörlerimiz çalışma süresini korumak ve işlemlerinizi olabildiğince üretken şekilde devam ettirebilmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

İddianızı artırmak

İddianızı artırmak 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

6R traktörler beklentilerinizin üstünde çalışmak ve görev ne olursa olsun işlerinizin üretkenliğini artırmak üzere tasarlanırlar. Traktörlerin operatör ortamı stres ve yorgunluk düzeyini azaltmak, etkinlik ve sağlamlıkta azalma olmaksızın daha uzun saatler çalışabilmeniz için dikkatli şekilde tasarlandı.

Etkinliği en üst seviyeye çıkarmak

Etkinliği en üst seviyeye çıkarmak 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

Çalışma giderlerini azaltmanın işinizin kalitesini tehlikeye atmaması bizim felsefemizdir. Tam tersine: üretkenliğinizi artırırken aynı zamanda giderlerinizi azaltan çözümler üzerinde çalışıyoruz. 6R traktörler, şimdi 750 saate varan servis aralıklarına ve seçeceğiniz süper etkin şanzıman sistemlerine sahipler.

Her şeyi yerine getirmek: 750 saat servis aralıkları

750 saat servis aralıkları 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

Daha uzun servis aralıkları, durmaksızın daha uzun çalışma sürelerini mümkün kılar. Bu da bir anda daha fazla çalışma süresi, iyileştirilmiş performans ve daha düşük çalışma giderleri anlamına gelir. Bu da John Deere'nin ihtiyaçlarınızı karşılamak adına her şeyi yaptığına dair bir örnek.

Özellikler: 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

6R Serisi Traktörler 6115R-6155R Broşürü
6R Serisi Traktörler 6175R-6250R Broşürü

Teknik Özellikler: 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

6R Serisi Broşürü 6110R-6155R

6R Serisi Broşürü 6175R-6250R

Download brochures: 6R Serisi, are available in the of dealer PANZADE

*Pivot noktasında tam yükseklik